KONST / Litografier / Grafiskt blad 12257253
nr 1225 7253
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Grafiskt blad, Petter Thoen (f. 1943), Signerad, numrerad 210/350, bladets mått: 32x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 december 2018
kl 18:50:05
13/12 18:28:41
100 kr
17/12 18:40:32
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen